Kurumsal Hediye | Konsept Kutu
650 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA X

Tüm Türkiye Kargo / İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

KURUMSAL HEDİYELER

Kurumsal Hediyeler ile çalışanlarınızı ya da müşterilerinizi mutlu etmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Konsept Kutu ailesi olarak, çalışanlarınıza ya da müşterilerinize vereceğiniz özel gün hediyeleri için, günün anlam ve önemine göre özel ve kişiselleştirebilir ürün seçenekleri sunuyoruz. İster aklınızdaki kurumsal hediye seçeneklerinden bir konsept yaratalım, ister profesyonel tasarım ekibimizle beraber kurumunuza özel bir konsept oluşturalım.

Biz Hazırız!
Biz Hazırız!

Çalışanlarınız veya müşterileriniz için hazırlayacağınız kurumsal hediyelerinizde çözüm ortağınız olmak için hazırız.İşe Başlangıç Kitleri ve bir çok özel gün için buradayız.

Tasarım Kutu

Markanızın kurumsal kimliğine uygun çizimlere size özel hediye kutularınızı tasarlayalım.

Tasarım Kutu
Tasarım Kutu
Tasarım Kutu

Markanızın kurumsal kimliğine uygun çizimlere size özel hediye kutularınızı tasarlayalım.

Kuruma Özel Motto & Motto Kartı
Kuruma Özel Motto & Motto Kartı

Çalışanlarınız veya müşterileriniz yüzünü gülümsetecek, motivasyonunu arttıracak mottolar bulalım.

Kişiselleştirilmiş Ürünler

Seçmiş olduğunuz ürünleri çalışanlarınız ya da müşterileriniz için kişiselleştirelim, isme özel tasarımlar yapalım.

Kişiselleştirilmiş Ürünler
Kişiselleştirilmiş Ürünler
Kişiselleştirilmiş Ürünler

Seçmiş olduğunuz ürünleri çalışanlarınız ya da müşterileriniz için kişiselleştirelim, isme özel tasarımlar yapalım.

Farklı sektörlerdeki şirketlerin tercihi biz olduk!

500'den fazla iş ortağımızla, binlerce projeyi hayata geçirerek, milyonlarca ekip arkadaşlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin hayatına dokunduk!

KURUMSAL PORTFOLYOMUZ

Kurumsal Hediyeler - konseptkutu.com’da!

Kurumsal Hediyeler ile çalışanlarınızı ya da müşterilerinizi mutlu etmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Kurumsal firma hediyesi nedir? Şirketinizin sponsorluğunda gerçekleşecek olan kurumsal etkinlikleriniz için ya da çalışanlarınıza özel günlerde, bayramlarda, yıl başında, 8 Mart dünya kadınlar günü gibi anlamlı günlerde hediye kutu verebilir onların bu mutluluğuna ortak olabilirsiniz!


Şirketinizde yepyeni, orijinal ve özel hazırlanmış hediye kutuları ile fark yaratın!

Şirketinizde siz de klasik hediyelerden sıkıldıysanız, farklı kurumsal hediyeler ile çalışanlarınızı motive edin! Konseptkutu.com’un sizler için hazırlamış olduğu konsept hediye kutularına göz atmayı unutmayın! Konseptkutu.com kurumsal hediye önerileri konusunda sizlere bir çok alternatif çözüm sunmaktadır. Kurumsal firmanızda sizler için özel hazırlamış olduğumuz kurumsal hediye kataloğu ile sıradanlığa yer yok! Kurumsal hediye kataloğumuzun yanı sıra web sitemizde bulunan çok çeşitli kurumsal hediye alternatiflerini gözden geçirmeyi unutmayın. Markanızın kurumsal kimliğine uygun çizimlerle size özel kurumsal hediye kutu tasarımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kurumsal firma hediyelerinizde çalışanlarınızın veya müşterilerinizin yüzünü güldürecek kişiselleştirilmiş ürünler ekleyebilirsiniz. Gelişmiş teslimat seçenekleri ile kurumsal firma hediyeleriniz çalışanlarınıza güvenli bir şekilde ulaşmaktadır.


Kurumsal Çalışanlara Özel Konsept Hediye Kutuları!

Kurumsal şirketlerde çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmak için, onlara sunacağınız kurumsal hediyeler de oldukça önemli bir noktada. Çalışanlarınızın kendilerini daha iyi, daha mutlu hissetmeleri sizin ellerinizde! Yılbaşı, bayram ve özel günlerde hazırlayacağınız kurumsal hediye kutuları ile çalışanlarınızın mutluluğuna ortak olun! Çalışanlarınıza özel hazırladığınız işe dönüş veya işe başlangıç hediyelerinin de değeri oldukça büyük. Kurumsal hediyelerinize çalışanlarınıza özel, kişiselleştirilmiş ürünler de ekleyebilir, kurumsal hediye setlerinizi oluşturarak fark yaratabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızı iş yerinde değerli hissettirirsiniz.