Hakkımızda
650 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA X

Tüm Türkiye Kargo / İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

Hakkımızda

Konsept Kutu “kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu” mottosu ile yola çıkmış bir hediye kutu servisidir. Doğum günleri, yıl dönümleri, yeni iş başlangıçları, milli ve dini bayramlar gibi birçok özel gün için sevdiklerinize klişeleşmiş hediyelerden uzak aradığınız her konsepte uygun olabilecek içi hediye dolu kutular tasarlamaktayız. 

Dilerseniz başlıca kategorilerimizden sizin için özel seçilmiş tasarım ürünlerle hazırlanan konsept kutulardan birini seçebilir ya da kendi kutunu yap kategorisinden önce kutunuzu sonra da istediğiniz tasarım ürünlerimizi seçerek hediye kutunuzu hazırlayabilirsiniz. 

Konsept Kutu Kurumsal

Konsept Kutu Ekibi olarak, çalışanlarına değer veren ve onların mutluluğunu gözeten firmalar için yenilikçi, akılcı,  kurumların isteklerine göre şekillenen ve kişiselleştirilmiş ürünler ile hazırlanmış aramıza hoş geldin kitleri, özel gün kitleri, evde kal kitleri gibi pek çok konuda kurumlara hediye çözüm önerileri sunmakta ve kurumlarla iş ortaklıkları yapmaktayız. 

Çalışanlarınızı mutlu etmek istiyor ve bunu sınırlı bir bütçe dahilinde gerçekleştirmeniz gerekiyorsa gelin birlikte tasarlayalım. 

Unutmayın mutluluk paylaştıkça çoğalır! 

Bizi Takip Edin