Gönderi Bilgileri | Konsept Kutu
650 TL ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO BEDAVA X

Tüm Türkiye Kargo / İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

Gönderi Bilgileri

ÖDEME BİLGİLERİ 

Sipariş esnasında ödeme sayfasında karşınıza çıkan Online Kredi Kartı ile ödeme ve Banka Havalesi/EFT seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.  

Havale/ EFT seçeneğini seçtiğinizde altta çıkan hesap bilgilerine ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır.  

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.  


TESLİMAT BİLGİLERİ 

Hediye kutularınızın teslimatı ile ilgili partner firmamız Yurt İçi Kargo ile çalışılmaktadır. 13:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün, 13:00’dan sonra verilen siparişleri ertesi iş günü kargoya veriyoruz. Saat 13:00’a kadar verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz, olağanüstü haller dışında ertesi iş günü adrese teslim edilir. Diğer illerimiz için teslim süresi şehir merkezleri için 2 iş günü, şehir dışı noktalar için 3 iş günüdür. Standart katgo gönderimlerinde aynı gün içinde ve hafta sonu teslimat yapılmamaktadır. Yurtiçi Kargo dağıtım saatleri 09.00-18.00 arasındadır. Bu saatler aralığında belli bir saatte teslimat talebi kargo şirketi tarafından kabul edilmemektedir. 


İLERİ TARİHLİ TESLİMAT 

Hediye kutunuzun normal gönderim tarihleri dışında ileri bir tarihte gönderilmesini istiyorsanız, Teslimat Detayları sayfasında ileri tarihli teslimat seçeneğinden gönderilmesini istediğiniz tarihi seçebilirsiniz.  


SİPARİŞ TAKİBİ 

Siparişiniz hazırlanıp gönderi yapıldıktan sonra SMS ve E-posta yoluyla bir online takip numarası gönderilmektedir .SMS ile bilgilendirme için hesabınızı oluştururken telefon numaranızı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Bu takip numarasını siparişlerim sayfanda da bulabilirsin. Anasayfadaki sipariş takip bölümünden veya Yurt İçi Kargo internet sitesinden kutunun takibini, bu numarayı kullanarak yapabilirsin. 


AYNI GÜN TESLİMAT  

İstanbul içi saat 16.00’ya kadar vereceğiniz tüm siparişlerinizi aynı gün teslim edebiliyoruz, bunun için sipariş adımında teslimat bilgileri kısmında kargo bilgileri başlığı altındaki “İstanbul Aynı Gün Teslimat” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz mesafeye göre ücretlendirme yapılmaktadır.  


DİNİ VE RESMİ BAYRAMLARDA TESLİMAT 

Partner firma olarak Yurtiçi Kargo  ile çalıştığımızdan ve resmi tatillerde kapalı olmalarından ötürü, dini bayram ve resmi tatillerde gönderimimiz bulunmamaktadır.

Bizi Takip Edin